13 грудня у Києві стартує Фестиваль рівності

У суботу, 13 грудня, о 13.00 у холі кінотеатру «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19, ст. м. «Палац Спорту» або «Площа Льва Толстого») відбудеться відкриття Фестивалю рівності.

Під час відкриття організатори розкажуть про ідею фестивалю та про події, що відбуватимуться протягом чотирьох днів: показ кінострічок, фотовиставки, майстерню з креативних форм протесту, дискусії, арт-майстерні та інше. Також буде презентовано кілька фотовиставок про різні дискриміновані в суспільстві групи людей: ромів, національні меншини та ЛГБТ-спільноту.

Фестиваль відкриють: голова громадської організації «Інсайт» Олена Шевченко, співголова Коаліції з протидії дискримінації, співкоординаторка проекту «Без кордонів» Ірина Федорович, директор Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» МФ «Відродження» Роман Романов та представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Аксана Філіпішина.

О 14.00 - фуршет.

Контактна особа для ЗМІ: Олена Шевченко, 050 410 75 61, manager.insight@gmail.com

***

Фестиваль рівності проходитиме у Києві з 13 по 16 грудня у трьох локаціях: кінотеатр «Кінопанорама» (вулиця Шота Руставелі, 19), кпайп-клуб «Купідон» (вулиця Пушкінська, 1-3/5) та Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8).

З програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті Коаліції з протидії дискримінації, слідкувати за анонсами - на фейсбук-сторінці фестивалю, дізнатися деталі запланованих заходів – у брошурі про фестиваль.

Організатори фестивалю: Коаліція з протидії дискримінації в Україні та ГО «Інсайт» у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Інформаційна підтримка – Центр інформації про права людини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: дискримінація Фестиваль Рівності
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини