Акція на підтримку Костянтина Рєуцького

Сьогодні в Києві біля Головного Управління МВС відбулася акція протесту через побиття журналіста і правозахисника Костянтина Рєуцького.

Усього близько ста учасників і журналістів прийшли на акцію з вимогою розслідувати інцидент й притягнути до відповідальності винних. 

Протестувальників, зокрема, обурює той факт, що колишні співробітники "Беркута", залишившись безкарними за злочини на Майдані, продовжують бити людей.

На акції протесту були присутні й сам Костянтин Рєуцький, а також журналістка "Громадського" Настя Станко та журналіст польського видавництва "Критика Політична" Павло Пеньонжек, які разом поверталися зі зйомок із зони АТО.

Як раніше повідомляли, на пості ДАІ у Пісочині на Харківщині журналістів зупинили правоохоронці. Вони перевірили документи і захотіли оглянути автомобіль.

Після ремарки Рєуцького, що навіть у зоні АТО їх так не перевіряли, співробітники ДАІ забажали подивитися ще й особисті речі журналістів.

Коли правозахисник дістав із сумки камеру, то працівники ДАІ, за словами Станко, намагалися її забрати, заламуючи руки Рєуцькому. Так між журналістами і працівниками МВС спалахнув конфлікт.

У Костянтина був вилучений фотоапарат, за допомогою якого він знімав відеорепортажі в Дебальцевому, Попасній, Маріуполі, які в останні дні постійно перебували під обстрілом. Також на камері можуть бути зафіксовані деталі злочину співробітників МВС.

Радник Міністра МВС Володимир Філенко, висловлюючи офіційну позицію, наголосив, що факт буде розслідуватися. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: акція МВС Костянтин Рєуцький пікет Настя Станко
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини