Акція на підтримку Савченко: хепенінг та прес-брифінг

26 січня об 11:00 у Києві українські правозахисники влаштують хепенінг під Представництвом ЄС в Україні (вул. Володимирська, 101). Таким чином вони долучаться до всесвітньої акції на підтримку Надії Савченко.

О 13:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Інститутська, 4, готель "Україна", 3-й поверх) відбудеться прес-брифінг "Справа Савченко: правозахист проти диктатури", де правозахисники розкажуть про можливості правозахисту у справі Савченко. 

Організатори (Фундація "Відкритий Діалог", Група громадського спостереження "ОЗОН" і Жіночий консорціум України) на сторінці події у facebook зазначають, що театралізований пікет наочно продемонструє протиправні дії путінського режиму щодо українських активістів. Переодягнені на сепаратистів, Путіна і Європу учасники зобразять всю абсурдність російського "Террористов здесь нет" і європейського "We are deeply concerned". Організатори оголосять свої вимоги до європейських урядів про виключення Росії зі складу ПАРЄ і передадуть лист-звернення до Представництва ЄС в Україні та ПАРЄ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: акція ПАРЄ Надія Савченко прес-брифінг
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини