Активістам можуть дати два роки за прапор Німеччини над будівлею ФСБ

Правозахисники закликають звертатися до прокуратури Калінінградської області з вимогою звільнити трьох активістів, які підняли прапор Німеччини над будівлею ФСБ в Калінінграді на знак протесту проти анексії Криму.

Як повідомляє "Amnesty International Росія", 11 червня, ймовірно, завершиться судовий розгляд у справі трьох чоловіків, які підняли прапор Німеччини над адміністративною будівлею в Калінінграді 4 березня 2014 року. У цей день очікується оголошення вердикту. Сторона обвинувачення вимагає призначити трьом підсудним покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років. Більше одного року вони вже провели під вартою.

Правозахисна організація закликає роздрукувати звернення з вимогою звільнити в'язнів совісті і відправити його за вказаною адресою до прокуратури Калінградської області.

Також правозахисники просять усіх, кому надійде відповідь на це звернення, повідомити про це за адресою msk@amnesty.org. Крім того, вони закликають усіх розповісти своїм друзям про цю акцію на підтримку підсудних.

Як відомо, Михайло Фельдман, Олег Саввін і Дмитро Фонарьов брали активну участь в акціях протесту проти приєднання Криму до Росії в березні 2014 року. Вони заявили, що підняли німецький прапор над будівлею Федеральної служби безпеки в Калінінграді на знак протесту проти поставлення російського прапора в Криму. У той період деякі мешканці Калінінграда провели паралелі між анексією Криму та історією Калінінградській області, яка до 1945 року входила до складу Німеччини під назвою Східна Пруссія (Калінінград на той час називався Кенігсберг).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: суд акція анексія ФСБ прапор
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини