Активних громадян запрошують до регіональної команди параюристів

Міжнародний фонд "Відродження" запрошує активних мешканців Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей приєднуватись до регіональної команди параюристів (громадських радників).

"Якщо вам небайдужий розвиток вашої громади, ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо вас долучитися до регіональної команди параюристів (громадських радників)", – йдеться в оголошенні.

Кандидати пройдуть спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами з питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб взяти участь у навчанні й стати частиною команди параюристів, необхідно заповнити анкету онлайн до 28 квітня 2018 року.

Якщо за результатами відбору вас запросять на безоплатне навчання, будьте готові взяти участь у трьох його модулях у період з травня по липень 2018 року:

Модуль І – 17-20 травня

Модуль ІІ – 10-13 червня

Модуль ІІІ – 8-11 липня

Участь у всіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають свідоцтво. Місце проведення – місто Одеса. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат.

Про результати відбору ви дізнаєтесь телефоном або електронною поштою, яку зазначите в анкеті.

Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся за телефоном +38 097 128 02 10 або електронною поштою paralegals.network@gmail.com.

Також, якщо ви потребуєте додаткової інформації, доступу до Інтернету або допомоги в заповненні анкети, ви можете звернутись до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги та офісів Мережі правового розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини