Американську медіакомпанію Vice звинуватили у фінансовій дискримінації працівниць

Колишня менеджерка американської медіакомпанії Vice Media Елізабет Роз подала позов проти керівництва холдингу через великий розрив у заробітній платі жінок і чоловіків.

Як повідомляє The Guardian, під час роботи в Лос-Анджелеському офісі компанії Роз виявила, що її підлеглий-чоловік за рік отримував на 25 тисяч доларів більше ніж вона на керівній посаді.

У позові менеджерки також йдеться про ситуацію, коли до Vice Media прийшли двоє нових редакторів – чоловік і жінка. При цьому річна зарплатня редакторки була на 15 тисяч доларів менша за суму, що на аналогічній посаді отримував чоловік-редактор.

"Якою є більша форма дискримінації та пригнічення, ніж платити комусь за їхні послуги менше тільки через стать?" – заявив адвокат Роз Майкл Моррісон.

В компанії у відповідь на позов зазначили, що доклали значних зусиль аби створити умови рівності та поваги на робочому місці.

В грудні 2017 компанію Vice Media вже звинувачували у лояльному ставленні до сексизму та сексуальних домагань серед працівників. В матеріалі The New York Times говорилося, що деякі працівники холдингу втратили роботу через те, що відмовили начальникам у сексуальних заграваннях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: дискримінація сексизм
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини