Антикорупційне бюро починає відбирати детективів

У Національному антикорупційному бюро (НАБ) України розпочато конкурс із набору перших 100 детективів. Перевагу надаватимуть учасникам АТО і кандидатам зі знанням англійської мови.

Як пише "Інтерфакс-Україна", про це сьогодні повідомив голова НАБ Артем Ситник на засіданні парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції.

"Учора я підписав оголошення про конкурс на зайняття перших 100 посад детективів. Судячи з того, яку кількість документів ми отримали на перший конкурс, ажіотаж буде великим. Ми очікуємо 15-20 тисяч резюме", - повідомив голова бюро.

За його словами, під час відбору детективів НАБ існують кваліфікаційні обмеження: вища юридична освіта та два роки юридичного стажу.

Ситник також повідомив, що перевагу у конкурсі із набору детективів буде надано учасникам антитерористичної операції та кандидатам зі знанням англійської мови.

Нагадаємо, згідно з законодавством, буде відновлено інститут детективів, що одночасно виконуватимуть функції і слідчих, і оперативних співробітників, та матимуть дозвіл навіть моніторити банківські рахунки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: конкурс реформа корупція Національне антикорупційне бюро Артем Ситник детектив
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини