Більшість київських патрульних матимуть вищу освіту

Серед тих, хто подав заявки на роботу в київській патрульній службі, 73% - люди з вищою освітою, 35% - жінки. Очікується, що патрульна служба буде приїжджати на виклик протягом 4-7 хвилин.

Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков на засіданні уряду, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За словами міністра, на сьогодні вже завершено прийом та обробку заявок - бажання стати патрульними в Києві виявили 33 000 людей.

"У нас 73% заявок подано людьми з вищою освітою. Профільна технічна освіта - 15%, повна середня - 10%, базова середня - 2%", - сказав він.

Заявки на роботу в київській патрульній службі надходили з усієї країни, і вони будуть враховуватися при подальшій реалізації проекту в інших великих регіонах. Середній вік претендентів - 21-35 років, але на роботу візьмуть тих, хто потрапляє у вікові рамки 24-29 років. При цьому серед бажаючих досить мало тих, хто зараз працює у правоохоронних органах.

"Із 33 000 осіб, які подали заявки, всього 914 - діючі співробітники МВС і всього 313 - тобто менше одного відсотка - співробітники діючої ДАІ", - сказав Аваков.

Нагадаємо, Харківська правозахисна група в попередньому звіті про участь у службовому розслідуванні конфлікту, що стався 29 січня на блок-пості в Пісочині Харківської області між журналістом і правозахисником Костянтином Рєуцьким і співробітниками міліції, зазначила непрофесіоналізм співробітників. За словами правозахисників, відеозапис свідчить, що співробітники міліції при огляді машини перебували на небезпечній відстані і не підстраховували один одного, що могло би стати загрозою для їхнього життя у разі реальної конфліктної ситуації з озброєними людьми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: реформа МВС Арсен Аваков патрульні заявка
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини