Бойовики "ДНР" вигнали з Донецька волонтерів - Менендес

Представники незаконного збройного формування "ДНР" вигнали з Донецька кількох волонтерів організації "Відповідальні громадяни".

Вони також опечатали офіс, написав на своїй сторінці у facebook один із координаторів Енріке Менендес.  

"Весь автопарк, за винятком машини, на якій нам дозволили залишити територію, заарештований. Ми вислані з території ДНР без права повернення на невизначений термін. Звинувачення офіційно пред’явлені не були, але натяк більш ніж зрозумілий. Нас попросили написати заяви з принизливим для мене як донеччанина формулюванням "видворення", - написав він.

Волонтери відзначають, що в "МГБ ДНР" залишилася координаторка організації Марина Черенкова, яку затримали раніше. 

"Ми прямуємо до Києва. Найближчим часом через наші міжнародні контакти зробимо все можливе, щоб звільнити Марину та убезпечити членів організації, які залишилися там. Але, на жаль, наші можливості тепер сильно обмежені. Перебуваючи на місці, легше щось зробити. Власне, це нас там і тримало до останнього моменту", - написав у facebook один із волонтерів організації Євген Шибалов. 

Нагадаємо, раніше Центр інформації про права людини повідомляв, що в "ДНР" бойовики затримали одну з керівників волонтерської групи "Відповідальні громадяни" Марину Черенкову.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: волонтери Донбас ДНР
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини