Бойовики "ЛНР" не пускають ОБСЄ у прикордонну зону

Організація з безпеки і співпраці в Європі повідомляє, що луганські сепаратисти підтвердили спостерігачам спеціальної моніторингової місії заборону на перебування у прикордонній зоні.

Як повідомляє "Радіо Свобода", минулими вихідними "командир прикордонного загону" у Краснодоні Луганської області у розмові зі спостерігачами наголосив, що має чіткий наказ від "вищого командування" не пропускати до прикордонної зони членів місії без спеціального письмового дозволу "ЛНР".

Однак, як зазначено у повідомленні ОБСЄ, співрозмовник натякнув, що можливі й якісь інші тимчасові домовленості.

13 травня спостерігачам ОБСЄ вже повідомляли про аналогічну заборону у Свердловську на Луганщині - "атаман казаків" сказав, що для них буде закритою територія завширшки 1–2 кілометри вздовж захопленої сепаратистами ділянки українсько-російського кордону.

Згідно з мінськими домовленостями, спостерігачі ОБСЄ мають отримувати вільний доступ на всій території України, але Росія не допускає їх до окупованого наразі Криму. А в зоні проведення антитерористичної операції спостерігачі постійно скаржаться на ті чи інші обмеження з боку обох сторін конфлікту.

Нагадаємо, у березні спеціальна моніторингова місія ОБСЄ  не підтверджувала повноцінного відведення важкого озброєння в зоні АТО та заявляла про обстріли мирних мешканців в районі Донецького аеропорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: моніторинг АТО ОБСЄ Донбас ЛНР
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини