Буклети про безоплатну правову допомогу надрукували шрифтом Брайля

Буклети з інформацією про надання безоплатної правової допомоги надрукували шрифтом Брайля.

Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

За його словами, в країні працюють понад 500 центрів, які допомагають українцям вирішити питання, пов’язанні з захистом їхніх прав, але не всі громадяни України можуть скористатися їхніми послугами.

"Серед тих, хто вже отримав вторинну допомогу у місцевих центрах та бюро системи БПД, майже 20% – це люди з інвалідністю. І ми робимо все можливе, аби ця цифра зростала", – зауважив Бонюк.

Всього в Україні випустили 30 тисяч примірників буклетів, надрукованих шрифтом Брайля, які розповідають про види безоплатної правової допомоги. Вони будуть розповсюджені до обласних організацій Українського товариства сліпих (УТОС), до навчальних закладів для дітей з порушеннями зору, реабілітаційних та навчально-інформаційних закладів УТОС, а також до бібліотек УТОС у всіх регіонах країни.

Що таке беозоплатна правова допомога та як нею скористатись, читайте в матеріалі: Безкоштовний адвокат: плюси, мінуси, підводні камені

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Національна стратегія у сфері прав людини безоплатна вторинна правова допомога безоплатна правова допомога порушення зору
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини