#ЧесніТобі – кампанія з популяризації камін-аутів ЛГБТ-персон

Запорізький обласний благодійний фонд "Гендер Зед" запустив інформаційну кампанію #ЧесніТобі.

Як повідомляють у фонді, мета кампанії – популяризація камін-аутів серед представників та представниць ЛГБТ-спільноти.

Проведення кампанії заплановане на весну 2017 року. Першим з етапів є створення постерів з цитатами лідерів думок серед ЛГБТ-спільноти. Серед них: співак Адам Ламберт, олімпійська чемпіонка Кейтлін Дженер, телеведуча Еллен Дедженерс та інші відомі персони.

"Всі ці люди своїми словами і діями підтверджують: їхні камін-аути свого часу вони зробили недарма. Сподіваємося, що вже скоро поруч з цими героями з'являться і відомі українці. Адже наша країна тримає курс на рівність і толерантність – незалежно від кольору шкіри, гендерних ознак або переконань", – говорить автор кампанії та представник Гендер Зед Костянтин Андрєєв.

Автори проекту також сподіваються, що постери з цитатами відомих людей допоможуть молоді утвердитися у власному виборі зробити камін-аут.

Серію ЛГБТ-постерів планується поширювати в інтернеті – на ЛГБТ-порталах, сайтах правозахисної тематики і в соціальних мережах.

Крім цього, під час кампанії #ЧесніТобі будуть проведені інформаційні заходи для відвідувачів та відвідувачок фонду "Гендер Зед", а також презентована соціальна постановка про камін-аути "Чат" для соціальних працівників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: камінг-аут геї
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини