ДБР оголосило представників громадських об’єднань у складі конкурсних комісій

Державне бюро розслідувань оголосило представників від громадських об’єднань, рекомендованих до складу конкурсних комісій бюро.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

До складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань запропоновано включити представників від чотирьох громадських об’єднань. Ними стали:

  • Олександр Лємєнов (Громадська організація "Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів");
  • Петро Варишко (Громадська організація "Громадський люстраційний комітет");
  • Максим Болдін (Громадська організація "Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків");
  • Тарас Бойко (Громадська організація "Центр політико-правових реформ").

Такі кандидатури Директору ДБР Роману Трубі запропонував Комітет з відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань за результатами засідання 8 лютого 2018 року.

До складу комітету увійшли:

  • Олег Базар – головний редактор видання "LB.ua";
  • Дмитро Остапчук– Голова Громадської організації "Антикорупційний монітор";
  • Віктор Таран – голова Центру "Ейдос", член Ради Реанімаційного пакету реформ.

Усього 20 організацій надіслали свої документи до Державного бюро розслідувань. Розглянувши документи, комітет встановив, що 6 організацій або не відповідають зазначеним вимогам, або надали неповний пакет документів стосовно кандидатів. Результати встановлювались шляхом рейтингового голосування у два тури. Вказані кандидатури членами комітету були підтримані одноголосно.

Згідно з "Порядком проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань" до складу конкурсних комісій ДБР можуть входити представники громадських об’єднань та Ради громадського контролю.  Персональний склад конкурсних комісій затверджує директор ДБР.

Раніше нардеп Мустафа Найєм застерігав, що в Державному бюро розслідувань можуть відсторонити громадськість від процесу відбору кадрів.

16 листопада спеціальна комісія обрала директором Державного бюро розслідування Романа Трубу. Згідно з законом, Бюро має розслідувати випадки катування та інших злочинів, пов’язаних з жорстоким, нелюдським або таким, що принижує гідність, поводженням або покаранням, вчинених прокурорами, слідчими (детективами) Національного антикорупційного бюро, СБУ, органів внутрішніх справ та працівниками інших правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Громадська організація ДБР
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини