Делегата Курултаю дві години не пускали до Криму

Члена Меджлісу кримськотатарського народу, делегата Курултаю Еміне Авамілєву ввечері 19 січня на пропускному пункті "Армянськ" протягом двох годин не пускали на територію Криму.

Про це повідомляють "Крим. Реалії" з посиланням на прес-службу Меджлісу.

"Відомий громадський діяч, адвокат, мати чотирьох дітей Еміне Авамілєва без будь-яких підстав і пояснень була затримана більш ніж на дві години співробітниками прикордонної служби Росії: її було піддано особистому огляду, у неї був вилучений паспорт і телефон, проведена бесіда, було двічі оглянуто автомобіль, на якому їхала Авамілева, а також вилучена флешка, яка перебуває в ньому. Після цього, знову-таки без будь-яких пояснень речі було повернуто і проїзд дозволено", - йдеться в повідомленні.

У Меджлісі такі дії, які вже неодноразово проводилися відносно членів Меджлісу та делегатів Курултаю кримськотатарського народу, називають "психологічним тиском".

При цьому вказали на те, що "окремі особистості продовжують заперечувати очевидні факти порушення прав людини і прав кримськотатарського народу з боку представників влади".

Це відбувається, незважаючи на публічні зауваження офіційних осіб дружніх держав - наприклад, Туреччини.

Раніше голова "державного комітету" у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян Криму Заур Смірнов назвав неправдивою інформацію про те, права кримських татар у Криму порушуються.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Туреччина Крим кордон Меджліс Еміне Авамілєва Курултай
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини