Дискримінації зазнавали 15 відсотків переселенців в Україні – Міжнародна організація міграції

В Україні 15 відсотків вимушених переселенців або членів їхніх домогосподарств зазнавали дискримінації.

Про це йдеться в дослідженні Міжнародної організації міграції, повідомляє "Інфтерфакс".

Згідно з ним, 84 відсотків опитаних переселенців і члени їхніх домогосподарств не стикалися з дискримінацією, один відсоток респондентів не відповіли на запитання.

При цьому переселенці, які взяли участь у дослідженні, заявляли, що дискримінація відбулася при спробі орендувати житло або влаштуватися на роботу, а також у сфері охорони здоров'я. Також відбувалися випадки дискримінації при взаємодії з місцевими жителями і дітей в школах і дитячих садках.

Згідно з результатами дослідження, в березні 2017 року кількість переселенців, які зазнали дискримінації, становила 18 відсотків, у червні – 10.

Дослідження проводилося в серпні 2017 року. Загалом методом особистого інтерв'ю було опитано тисячу двадцять п'ять внутрішньо переміщених осіб у 24 областях України та Києві.

Як відомо, Україна посідає дев’яте місце у світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб.

Раніше громадські організації, які працюють з проблемами переселенців, вказували, що "Проект стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року" не відповідає нагальним потребам переселенців та суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: дискримінація переселенці впо
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини