Для абітурієнтів з Криму діятимуть 35 освітніх центрів – МОН

Для вступу кримчан до українських вишів за спрощеною процедурою діятимуть 35 освітніх центрів "Крим-Україна".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Освітні центри працюватимуть із 4 червня і до 28 вересня у Дніпрі, Львові, Києві, Харкові, Херсоні, а також у Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях. Як і минулого року, вступникам із окупованого півострова будуть надані квоти на місця держзамовлення.

"2016 року за бюджетними квотами були передбачені півтори тисячі місць, 2017-го – вже 2600. Цього року ця цифра має бути не меншою, і змінилися лише терміни роботи освітніх центрів, строки подачі документів і зарахування на навчання", – розповіла представниця МОН Світлана Кретович.

Для вступу за гарантованою квотою на бюджет абітурієнти мають подати заяву до одного з таких центрів, заповнити освітню декларацію (про предмети, що вивчались раніше) та скласти два іспити (з української мови та історії України) та один за фаховим спрямуванням.

Через освітні центри "Крим-Україна" можна вступити до тих вишів, на базі яких вони діють.

У МОН додають, що якщо абітурієнт бажає навчатись у будь-якому іншому виші України, то він може вступати й за загальною процедурою.

Як повідомлялося раніше, абітурієнти з Криму і непідконтрольної частини Донбасу зможуть вступати до українських вишів або ПТНЗ за спрощеною процедурою – без складання ЗНО. Також для вступу їм не треба буде мати при собі паспорт та шкільний атестат.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: освіта Міністерство освіти і науки вступна кампанія окуповані території
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини