Переможцями конкурсу до Верховного Суду стали 16 недоброчесних кандидатів

У переліку переможців конкурсу претендентів на 78 вакантних посад у касаційних судах у складі Верховного Суду опинилися 16 фігурантів списку “31 недоброчесний” ГРД.

Про це повідомляє Громадська рада доброчесності. 

Зокрема, серед кандидатів для призначення в Касаційний господарський суд у складі Верховного недоброчесними називають Наталю Волковицьку, Сергія Могила (за інформацією активістів, він є племінником голови ЦВК під час президентських виборів 2004 року Сергія Ківалова. Могила підозрюють у використанні родинних зв’язків для просування кар'єри), Ольгу Кролевець, Тетяну Малашенкову, яку акивісти пов'язують із президентом Петром Порошенком, його бізнес-структурами та політичною силою, Ігоря Бенедисюка, голову Вищої ради правосуддя та члена Вищої ради юстиції, якого призначили за квотою президента Порошенка, а також кандидатку Надію Губенко.

Ще п’ятьох конкурсантів, які отримали висновки Ради доброчесності щодо невідповідності критеріям професійної етики, ВККС пропустила до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного.

"Олена Губська, Сергій Уханенко, Семен Стеценко, Ігор Дашутін, Лариса Тацій", – перелічують їх активісти. 

Двоє недоброчесних суддів готуються потрапити, за словами Ради доброчесності, до Касаційного кримінального суду в складі Верховного – Сергій Єремейчук, Світлана Вус. Стільки ж неборочесних виявили й у фінальному рейтингу рекомендованих на посади в Касаційному цивільному суді в складі Верховного – Василь Яремко, Максим Тітов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: суд Громадська рада доброчесності
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини