ТОП-10 фотографій за 2015 рік

Дата: 30 Листопада 2015
A+ A- Підписатися

#FeelYourRights

До Міжнародного дня захисту прав людини Центр інформації про права людини презентує свої топ-10 фотографій 2015 року.                                                                                          

Тиха туга

Жінка вшановує пам’ять перших трьох загиблих активістів Євромайдану – Сергія Нігояна, Михайла Жизнєвського та Романа Сеника. 

У ті дні 2014 року десятки протестувальників отримали поранення: вибиті очі, газові отруєння і понівечені кінцівки, однак розслідування злочинів досі не дали вагомих результатів.

23 січня 2015 року

Жага справедливості

 

Апеляційний суд Київської області 19 січня 2015 року вирішує, чи відпустити під домашній арешт бійця АТО Миколу Медведцького, який обстріляв паркан судді Верховного Суду Анатолія Скотаря. 

19 січня 2015 року

Безкарність для кривдників журналістів

 

Журналісти та активісти вшановують на Майдані Незалежності у Києві пам’ять вбитого журналіста Георгія Ґонгадзе та всіх загиблих працівників ЗМІ. Із 127 місця в світовому рейтингу свободи ЗМІ в 2015 році Україна опустилася на 129 місце.

16 вересня 2015 року

Права людини не на часі

 

Під час Маршу рівності на Оболонській набережній у Києві від нападу радикально налаштованих молодиків постраждали щонайменше 10 учасників та 5 правоохоронців, одному з міліціонерів розірвало артерію. Після завершення акції на учасників влаштували “сафарі”. 

6 червня 2015 року

#КримцеУкраїна

Активістка розглядає світлини Криму на фотосушці. У цей день близько двохсот активістів та активісток взяли участь у флешмобі, вишикувавшись на Майдані Незалежності у надпис “Крим – це Україна”.

28 лютого 2015 року

Ціпні пси МВС

Активісти та експерти Реанімаційного пакету реформ закликають народних депутатів доопрацювати законопроекти МВС. Влада так і не врахувала побажання активістів.

20 травня 2015 року

Дискримінатори року

Активісти вимагають від депутатів ухвалення законопроекту, який дозволив би проголосувати 1,5 млн переселенців на місцевих виборах. Парламент так і не спромігся на цей крок, за що був визнаний одним з найбільших дискримінаторів року і отримав антипремію у номінації “Найбільш небезпечна законодавча ініціатива”. 

14 вересня 2015 року

Квола люстрація

Голова ради Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік каже, що влада цього року чинила шалений опір люстрації. Лідерами серед порушників люстраційного закону стали Міністерство внутрішніх справ та Державна фіскальна служба.

Важкий діалог

Проросійські бойовики на Донеччині передають Києву 20 “транзитних ув’язнених”. В Офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини сказали, що переговори з бойовиками були важкими і що передача стала можливою лише за посередництва ООН. 

5 серпня 2015 року

Один у полі воїн

Суддя Сергій Бондаренко під час судового засідання на Кіровоградщині заявляє про тиск з боку голови апеляційного суду Черкаської області. Правоохоронці так і не спромоглись розслідувати заявлені суддею факти корупції в суді. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter