“Дорога життя”: від мосту до пункту пропуску у Станиці Луганській пустили автобус

Від мосту у Станиці Луганській до першого пункту пропуску на підконтрольній Україні території Луганської області запустили автобус. 

Про це повідомив заступник голови Луганської обласної держадміністрації Юрій Клименко.  

Автобус курсуватиме для людей похилого віку та людей з інвалідністю маршрутом, загальна довжина якого становить 800 метрів. 

"Для багатьох після екстремального спуску з дерев’яного мосту ці метри були справжнім випробуванням", – написав Клименко. 

У березні поточного року будівельна бригада не змогла почати роботи з ремонту пошкодженого пішохідного мосту в Станиці Луганській, адже, як тоді повідомляла представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Ірина Геращенко, підконтрольні Росії бойовики не припиняли обстрілів. Клименко також зауважує, що проросійські бойовики можливо будуть ускладнювати процес перетину КПВВ. 

"Побоюємось провокацій, до яких можуть вдатись прибічники "молодої республіки": випадкове потрапляння людей під колеса, якісь дрібні терористичні акти, будь-які дії з метою припинення курсування автобусу. Тому, шановні земляки, будьте пильними та обережними!", – написав він. 

Представники ОБСЄ ще на початку року показали, як люди переходять міст у Станиці Луганській 

Зруйнований ще у 2014 році міст у Станиці Луганській – єдиний КПВВ на лінії розмежування в Луганській області. Після обстрілів міст став не придатним для використання, проте його досі продовжують експлуатувати. Як відомо, погані умови КПВВ на Донбасі стають причиною смерті людей. Нещодавно в чергах там померли двоє пенсіонерів, у них діагностували інфаркт. Їхні смерті стали одними з десятків подібних за останній час. 

Проте після ремонту КПВВ люди, що перетинають лінію зіткнення, зазначили – умови на них покращилися

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Донбас Станиця Луганська цивільні
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини