Двоє російських поліцейських попросили притулку в Україні

У пункті пропуску "Гоптівка" до прикордонників звернулося двоє громадян РФ з проханням про політичний притулок в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби. 

Чоловіки, які звернулися до прикордонників, працюють у російській поліції та розповіли, що стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагалися протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин в аптеках на ділянці своєї відповідальності.

"Росіяни пояснили, що особи, які потрапили в поле їх зору, як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ", – розповіли прикордонники.

Шукачі притулку підкреслили, що стосовно них на території РФ сфабрикована та розслідується "замовна кримінальна справа":

"Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням "зверху", вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю".

Наразі прикордонники перевіряють, чи об’єктивна інформація, яку надали росіяни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія Держприкордонслужба притулок
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини