Джемілєв говорить, що на кордоні з Кримом процвітає корупція

На адміністративному кордоні з Кримом процвітає корупція, побори збирають і з російського, і з українського боку.

Про це Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив "Центру журналістських розслідувань".

За його словами, побори збираються представниками як російського, так і українського прикордонних постів переважно з вантажних перевізників.

"Кордон у нас дуже прозорий. Там корупція процвітає. Можна що завгодно провезти, якщо добре заплатити. Особливо це стосується вантажних автомобілів. Я знаю, що раніше вимагали по 300 гривень за тонну товару. Зараз, оскільки інфляція, ціни ще піднялися", - стверджує він.

Джемілєв зазначив, що російські прикордонники беруть побори навіть в українській гривні.

Нагадаємо, цього тижня Кабінет міністрів України для підвищення рівня національної безпеки держави та її громадян на час проведення АТО на Донбасі запровадив прикордонний режим в Новотроїцькому та Чаплинському районах Херсонської області, що межують з Кримом, а також у низці регіонів Донецької, Луганської та Харківської областей.

Група правозахисників пообіцяла стежити за дотриманням прав людини на території Херсонської області, що межує з окупованим Кримом, в умовах прикордонного режиму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: корупція Крим кордон
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини