Facebook не дозволив жіночій організації рекламу сувенірних сумок через принт з оголеними

Дата: 13 Жовтня 2017
A+ A- Підписатися

Соцмережа Facebook не дозволила некомерційній жіночій організації The Victorian Women’s Trust рекламу своїх сувенірних полотняних сумок через принт, де танцюють оголені жінки.

Про це пише MediaSapiens з посиланням на The Guardian.

Сумки були виготовлені організацією, яка підтримує рівність жінок та дівчат, аби залучити фінансування для подальшої роботи.

Тепер The Victorian Women’s Trust побоюється, що не зможе зібрати достатньо коштів через блокування рекламної кампанії на Facebook.

Принт для сумок створила французька художниця Френсіс Кеннон.

“Ця сумка ні в якому разі не задумувалася як контраверсійна. Ми працюємо в полі адвокації та підтримки жінок і для того, аби продовжувати цю роботу, ми маємо досягти нових аудиторій, адже ми залежимо від пожертвувань. Цей проект був спрямований на молодих жінок, яких ми намагаємося проінформувати про свою роботу”, – розповіла менеджерка зі стратегічних комунікацій організації Алісон Олівер-Перхам.

Вона також зазначила, що реакція Facebook на їх оголошення її засмутила.

“Ця ілюстрація задумана як приємне та позитивне зображення жінок, які підтримують одна одну, танцюють. Роботи художниці Френсіс Кеннон також просувають ідеї позитивного сприйняття власного тіла”, – розповіла Олівер-Перхам.

Організація спробувала досягнути компромісу з Facebook, запропонувавши прикрити деякі частини тіл жінок смайликами, однак соцмережа вирішила, що так “оголеність” персонажів буде лиш ще більше підкреслена.

Раніше Facebook відмовилася розмістити в соцмережі рекламу аукціонного дому Mossgreen через картину австралійського художника Чарльза Блекмена (Charles Blackman) “Жінки-коханки”. Представники аукціону звинуватили соцмережу в тому, що вона “живе в 50-х роках минулого століття”.

Під блокуванням опинився і ролик відеохудожника Ріно Стефано Тальяфьерро “Краса”, фото Ніка Ута “Жах війни”, фото знаменитої статуї Русалоньки в Копенгагені, картина “Амур-переможець” художника Мікеланджело Караваджо.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter