Голова Херсонської ОДА, якого називають одним з організаторів вбивства Гандзюк, подав у відставку

Дата: 08 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, якого активісти підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк, подав у відставку з обійманої посади за власним бажанням.

Про це 6 квітня на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп від БПП Олександр Співаковський.

Таке рішення Гордєєв прийняв після особистої зустрічі з президентом Петром Порошенком, проведення якої на сторінці “Хто замовив Катю Гандзюк?” підтвердили активісти.

Офіційно голова Херсонської ОДА перестане обіймати свою посаду через сім-вісім днів. Згодом чиновник пояснив своє рішення про звільнення тим, що не хоче, щоб його репутація впливала на другий тур виборів президента. 

“Чому я це зробив (подав у відставку – ред.)? Тому що я не хочу, щоб наслідки інформкілерства проти мене вплинули на спокій нашої держави, а разом з тим і на спокій Херсонщини. Я не хочу, щоб у такий складний час виборів сфабрикований проти мене негатив хоч якимсь чином негативно відобразився на другому турі виборів президента України та Верховного головнокомандувача!” – написав Гордєєв у себе на сторінці у Facebook.

На відставку Гордєєва відразу ж відреагували його колеги. Так, підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер написав у себе на сторінці у Facebook, що Гордєєва звільнили “не з причин професійної діяльності, а тому, що купка “активістів” наполягла на цьому”

“Потурати лише якійсь купці осіб, більшість з яких, я впевнений, Катерину навіть не знали, – це як мінімум неправильно. Я не прихильник “Солідарності”, це очевидно. Але Ваше рішення навіть у мене, опозиціонера, викликає подив. Звільнити Гордєєва лише з примусу спільноти “ХЗКГ?” – це зрада людини, яка вірно Вам служила!” – написав він. 

Нагадаємо, що на початку квітня активісти ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?” закликали президента Петра Порошенка звільнити причетних, на їхню думку, до вбивства Катерини Гандзюк членів БПП, херсонських чиновників та публічно засудити дії очільників Харкова та Одеси за їхній тиск на громадський сектор у регіонах. 

Як відомо, Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада після того, як 31 липня її облили сірчаною кислотою. Того ж дня поліція змінила кваліфікацію справи із замаху на злочин на умисне вбивство. У справі було п’ятеро затриманих.

На початку лютого голові обласної ради Херсонської області Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. Пізніше Мангер заявив, що не тікатиме з країни через підозру в організації вбивства активістки і готовий співпрацювати зі слідством. Згодом він заявив про причетність до вбивства Катерини Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. СБУ закиди щодо генерала Доценка відкинула, назвавши заяву Мангера “абсурдною та безпідставною”. Згодом на чиновника одягли електронний браслет.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter