Харківщина прийняла найбільше переселенців з Донбасу - ДСНС

Найбільше вимушених переселенців з Донбасу прийняла Харківська область, найменше перебуває у Закарпатській, Волинській і Рівненській областях.

Як пише "Радіо Свобода", про це повідомила речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій України Наталя Бистра.

"Найбільша кількість людей наразі розміщена у Харківській області, це 155 тисяч, у Луганській (151 тисяча), Донецькій (майже 104 тисячі осіб) областях. У Дніпропетровській і Запорізькій областях розміщено відповідно 82 тисячі і 60,5 тисяч осіб. У Київській області розміщені майже 36 тисяч переселенців, а у Києві – близько 39 тисяч людей", – поінформувала Бистра.

Із зони воєнних дій у Донецькій і Луганській областях людей вивозять і розселяють в інших областях України працівники Міжвідомчого координаційного штабу, створеного у червні минулого року. Як повідомила речниця ДСНС, до штабу входять представники центральних і місцевих органів виконавчої влади.

За її словами, значну допомогу переселенцям надають міжнародні організації і окремі держави. Наприклад, за підтримки Німеччини взимку цього року на Харківщині і Дніпропетровщині відкрито модульні містечка для переселенців. Харківське містечко, яке було відкрито у січні цього року, може прийняти до 400 переселенців. Найбільше в Україні містечко, розраховане на понад 600 людей, відкрили у лютому в Павлограді Дніпропетровської області.

Нагадаємо, Програма розвитку ООН в Україні почала прийом попередніх заявок від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ державної чи приватної форми власності, ФОП, громадських організацій щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні, а також для місцевого населення Донецької та Луганської областей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: евакуація допомога модульне містечко ДСНС
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини