Харківський правозахисник і експерт Володимир Ажиппо помер під час поїздки до Лондона

У червні під час поїздки в Лондон раптово помер правозахисник, експерт з питань пенітенціарної системи, член Комісії з помилування при президентові України, психолог, журналіст, підполковник внутрішньої служби Володимир Ажиппо.

Про це повідомляє портал "Місто Х".

За даними видання, увечері 24 червня 60-річний харків'янин Ажиппо був знайдений мертвим в орендованій квартирі в Лондоні.

За попередніми даними, смерть настала в результаті серцевого нападу. Причини смерті з'ясовуються, ведеться слідство.

Як повідомили представники кінокомпанії "Феномен-Україна", Ажиппо виїхав за кордон, щоб взяти участь в заходах на завершальній стадії проекту "Дау", в зйомках якого він брав участь в Харкові.

Крім того, Ажиппо консультував знімальну групу з питань психології людини і реалій радянського часу.

Як зазначає видання, Володимир Ажиппо був відомий в Харкові і за його межами як експерт в різних сферах діяльності – пенітенціарної і правоохоронної систем, журналістики та психології.

Ажиппо, який більше 20 років служив в різних місцях позбавлення волі Радянського Союзу, а потім України – в колоніях посиленого і суворого режимів, слідчому ізоляторі, обласному управлінні внутрішніх справ, є автором книги "Не зарікайся" про тюремну систему.

Про книгу відгукуються як про "гранично відверту, гостру, в міру цинічну, без слинявої сентиментальності, фальшивого романтизму і чиновницького плазування".

Ажиппо також в 2015 році був учасником моніторингової групи зі збору інформації про порушення прав людини на підконтрольній Україні території, яку направляв до Маріуполя Центр громадянських свобод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини