HR-консультанти записали новорічне привітання жестовою мовою (відео)

Кілька десятків HR-спеціалістів, які протягом 3-х місяців допомагали людям з інвалідністю знайти роботу, записали новорічне привітання жестовою мовою. 

Про це Центру інформації про права людини повідомили у проекті "Працевлаштування людей з інвалідністю".

Учасники привітання закликають озиратися навколо, бачити людину без всяких обмежень і не боятися перешкод на своєму шляху.

Проект "Працевлаштування людей з інвалідністю" став маленьким кроком, який наближає нас до суспільства рівних можливостей. Учасникам вдалося повірити в інклюзивне суспільство, тому вони вирішили звернутися до усіх із закликом озиратися навколо, бачити людину без усіляких обмежень і не боятися перешкод на своєму шляху”, – йдеться в повідомленні.

Проект "Працевлаштування людей з інвалідністю" проводиться громадською організацією "Центр зайнятості Вільних людей" у співпраці з БФ "АІК" (Асоціація інвалідів-комп’ютерників") за фінансової підтримки проекту USAID - UCBI. Мета проекту – навчити людей з інвалідністю методам пошуку роботи, познайомити зі своїми сильними та слабкими сторонами, а також забезпечити їх індивідуальною допомогою професійних HR-консультантів до моменту отримання пропозиції про роботу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: інвалідність нечуючі жестова мова
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини