Янукович узурпував владу за допомогою підробних підписів - ГПУ

Слідство встановило, що під час узурпації влади Януковичем і суддями Конституційного суду було підроблено підписи народних депутатів. 

Як повідомляє "Українська правда", у Генпрокуратурі заявляють про фальсифікації під час розширення повноважень тодішнім президентом Віктором Януковичем шляхом повернення через Конституційний суд до Конституції 1996 року.

Про це повідомив заступник генпрокурора Юрій Столярчук на засіданні Антикорупційного комітету Верховної Ради.

За його словами, слідством встановлено, що у справі про узурпацію влади екс-президентом Януковичем руками КС підроблені деякі підписи народних депутатів, а висновок інституту Корецького ідентичний листу Януковича.

За словами прокурора Божила, проведена експертиза засвідчила, що у відповідь на запит КС було отримано лист президента України та Інституту Корецького, які не пов'язані між собою, але виконані однією особою.

"Це була змова вищого керівництва держави, що полягала в поданні документів до КС, супровід документів до пленарного засідання КС і виконання рішення КС", - додав прокурор.

Також він додав, що ймовірно Конституційне подання депутатів виконано тією ж особою.

Божило також пообіцяв в найкоротші терміни передати матеріали справи до суду. 

Крім того, за словами начальника Головного слідчого управління СБУ Василь Вовка, Служба безпеки в рамках розслідування кримінального провадження про узурпацію влади Януковичем і суддями Конституційного суду планує вилучити у Конституційному суді документи, що стосуються обмеження повноважень Верховного суду України, створення коаліції та змін до Конституції. Допити суддів КС ще не проводилися. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Конституційний Суд Віктор Янукович фальсифікація узурпація
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини