ЄС очікує на ухвалення змін у Конституцію щодо децентралізації

У Брюсселі очікують від України остаточного ухвалення конституційних змін щодо децентралізації, а також інших важливих реформ.

Про це заявили верховна представниця ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні та єврокомісар з європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ган, передає DW.com.

У заяві Могеріні та Ган привітали ухвалення конституційних змін, які стосуються реформи судової системи, та запевнили у подальшій підтримці української влади з боку ЄС з метою досягнення конкретних результатів у короткі терміни.

"Ми сподіваємося, що голосування (за зміни до Конституції у частині правосуддя - ред.) надасть імпульс для ухвалення в остаточному читанні поправок до Конституції щодо децентралізації та інших важливих реформ", - йдеться у спільній заяві Могеріні та Гана.

Вчора народні депутати ухвалили нову редакцію закону "Про судоустрій та статус суддів", а слідом за ним - зміни до Конституції у частині правосуддя. 

Правозахисники та експерти розкритикували правки, вказавши на те, що вони можуть стати інструментом для встановлення контролю за судовою системою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: закон децентралізація Конституція реформа ЄС
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини