Японський чоловічий журнал опублікував рейтинг університетів з “найдоступнішими студентками”

Японський чоловічий журнал Spa! Опублікував список університетів за рейтингом відповідно до того, наскільки легко на вечірках вмовити студенток зайнятися сексом. Пізніше видання вибачилось за публікацію.

Про це повідомляє ВВС.

У матеріалі від 25 грудня 2018 року йшлося про вечірки "гіараномі" – вечірки, де чоловіки платять жінкам, щоб вони приходили. У статті повідомлялося, що такі заходи популярні серед студенток. Зокрема, там було й інтерв’ю розробника додатку, за допомогою якого шукають потенційних гостей.

У статті йшлося про п’ять навчальних закладів, студентки яких, як стверджувало видання, були "легко доступні" на вечірках. Також пояснювалося, як "вмовити" жінку і визначити, чи вона доступна для сексу, на основі того, як вона виглядає та у що вдягнена.

Одна з жінок розпочала онлайн-кампанію, вимагаючи, щоб журнал вибачився, а статтю прибрали. Петиція проти цієї статті, розміщена на сайті Change.org, станом на 9 січня набрала понад 40 тисяч підписів.

"Я борюся за те, щоб особливо в таких публічних статтях, як ця, припинили сексуалізацію, об’єктивацію та неповагу до жінок", – написала авторка петиції Казуна Ямомото.

"Ми перепрошуємо за сенсаційну мову, якою повідомили читачам, як вони можуть досягти інтимних стосунків із жінками, і за те, що склали рейтинг… зі справжніми назвами університетів, що стало результатом матеріалу, який міг образити читачів", – йдеться в заяві журналу.

Як нагадує ВВС, минулого року офіційне розслідування з’ясувало, що принаймні дев’ять японських медичних навчальних закладів занижували результати іспитів для жінок, щоб не дати їм вступити. У закладах вважали, що багато жінок не працюватимуть у медицині, оскільки залишатимуть практику, щоб народжувати та виховувати дітей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: дискримінація гендерна рівність Японія
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини