Кампанії адвокації з урахуванням ґендерної політики та прав дівчат і жінок (Черкаси)

Учасники та учасниці навчальної програми після її закінчення зможуть створити коаліції та взяти участь у конкурсі на одержання ресурсної підтримки для впровадження власних кампаній адвокації у своїх областях. Анкети приймаються до 28 січня 2018 року.  

ВГО Центр  "Розвиток демократії" в рамках проекту "Посилення ролі організацій громадянського суспільства (ОГС) у просуванні демократичних реформ з врахуванням заключних зауважень CEDAW", який реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), оголошує конкурс для громадських організацій Черкаської та Чернігівської областей на участь у навчальній програмі "Кампанії адвокації з урахуванням гендерної політики та прав дівчат і жінок".

До участі у конкурсі запрошуються зареєстровані згідно з українським законодавством неприбуткові громадські організації з Черкаської області, які:

  • захищають соціальні та економічні права та просувають інтереси своїх цільових груп;
  • зацікавлені у вирішенні нагальних проблем та у впровадженні реформ, як на обласному рівні, так і в містах, сільських районах.

Мета навчальної програми: підвищити спроможність ОГС представляти інтереси і захищати права своїх цільових груп, розширити участь організацій та вплив на розробку і виконання державної політики на різних рівнях процесу прийняття рішень з урахуванням зауважень CEDAW.

Для участі у Навчальній програмі відбиратиметься 24 громадські організації з Черкаської області.

Навчальна програма проводитиметься протягом 3-х днів за тренінговою методикою.

Учасникам навчальної програми, які проживають не в обласному центрі будуть відшкодовані витрати, пов`язані з проїздом та проживанням, учасники забезпечуватимуться харчуванням.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 28 січня 2018 року заповнену анкету, що додається, на електронну адресу info@ddcentr.org.ua з поміткою “Конкурс заявок ОГС”. Про отримання заявки організацію буде повідомлено листом електронною поштою. Анкета для участі – у додатку.  

Результати відбору учасників навчальної програми будуть розміщені на сайті ВГО Центр "Розвиток демократії"  до 10 лютого 2018 року та надсилатимуться запрошення для участі на адресу учасників, які подавалися на конкурс.

З іншими анонсами ознайомтесь на сторінці Центру інформації про права людини у розділі "Анонси"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини