Капітан українського судна заявив, що російські тюремники вилучили його листи

Російські тюремники вилучили два листи, адресовані затриманому ФСБ біля узбережжя Криму капітанові українського буксира "Яни Капу" Олегу Мельничуку.

Про це він повідомив своєму адвокату Едему Семедляєву, пише "Крим.Реалії".

Російські тюремники поки не коментували заяву Мельничука.

Сьогодні суддя підконтрольного Росії Верховного суду Криму Тетяна Мельник відмовила в задоволенні апеляційної скарги захисту Мельничука і залишила його в московському СІЗО до 24 січня.

Під час засідання адвокат Едем Семедляєв заявив відвід складу суду у зв'язку з тим, що ця справа непідсудна цивільному суду, проте суддя Мельник відмовилася розглядати цей відвід. Водночас вона задовольнила клопотання про надання перекладача.

Перед винесенням рішення адвокат Едем Семедляєв поспілкувався з підзахисним – Олег Мельничук повідомив, що в камері тепло, грошей вистачає. Адвокат зачитав йому смс від батька: "Чекаємо всі!"

28 листопада суд в Криму заарештував до 25 січня командира рейдового буксира "Яни Капу", старшину першої статті Олега Мельничука. Під час засідання суду він попросив перекладача з російської мови. 13 грудня Мельничук відмовився свідчити і визнати провину.

25 листопада російські силовики в Керченській протоці відкрили вогонь по українських кораблях, захопили їх і 24 членів їхніх екіпажів. Троє моряків при цьому були поранені. Усіх захоплених українців утримують у СІЗО в Москві. Українська влада визнає їх військовополоненими.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія Крим війна полонені
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини