Київська мережа аптек вчить персонал поводитися з людьми з інвалідністю

Дата: 02 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

В рамках проекту підвищення доступності аптек, мережа “Пані аптека” організувала тренінги для персоналу на тему “Етичне поводження з людьми з інвалідністю”.

Під час тренінгу працівники аптек дізнались, з якими перешкодами зіштовхуються люди з інвалідністю та як ефективно та етично їм надавати допомогу, повідомляє мережа аптек на своїй сторінці у Фейсбук

“Перш за все, що потрібно розуміти, що людина з інвалідністю прийшла в аптеку саме за послугою, і вона має отримати цю послугу на найвищому рівні”, – розказала тренерка Юлія Сачук з ВГО “Генерація Успішної Дії”.

Юлія також розказала, як правильно будувати комунікацію з людьми з інвалідністю, а саме з незрячими та людьми з порушеннями зору, яка допомога є прийнятною, звідки взялась біла тростина та про особливості сприйняття інформації незрячими людьми. Також говорили про правильну термінологію та рівне відношення.

“Нова генерація людей з інвалідністю не хочуть щоб їх жаліли. Вони хочуть бути рівними та повноправними членами нашого суспільства і хочуть відчувати свою спроможність та незалежність. Тому все що потрібно зробити, це створити умови для того, щоб вони могли реалізовувати свої бажання і отримували послуги на рівні з усіма”, – зауважила Юлія Сачук.

Наразі мережа “Пані аптека” готує інструкції для лікарських засобів шрифтом Брайля, а також обговорюється можливість створення додаткових інформаційних матеріалів з етичного поводження з людьми з інвалідністю для розповсюдження серед персоналу аптек в інших містах.

“Ми прагнемо зрозуміти і почути потреби всіх наших клієнтів, тому звернулись безпосередньо до людей, які потребують додаткових умов, щоб зробити наші аптеки комфортними і зручними для всіх. Сподіваємось, цей тренінг, а також спілкування з людьми з інвалідністю, допоможуть нам стати більш доступними”, – пояснила мету тренінгу директорка аптечної мережі Анна Бігдан.

Нагадаємо, що раніше “Пані аптека” запросила людей з інвалідністю, які пересуваються на візку, проінспектувати аптеки та дати свої рекомендації та поради для покращення їх доступності.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter