Конференція "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні"

Верховенство права у наданні послуг: як співпрацювати владі і громаді? Над цим питанням 24 – 25 квітня 2017 року дискутуватимуть учасники конференції шведсько-українського проекту Академії Фольке Бернадотта "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні".

Місце проведення: Готель “Воздвиженський” (вул. Воздвиженська, 60 А, Б).

Початок конференції – о 10:00, реєстрація – з 9:30.

Впродовж конференції буде нагода поспілкуватися з Послом Швеції в Україні Мартіном Хагстрьомом, заступником голови Верховної Ради України Оксаною Сироїд, заступником міністра юстиції України Гією Гецадзе, керівництвом Академії Фольке Бернадотта (Стокгольм), представниками міжнародних проектів, мерами міст-партнерів проекту та працівниками органів місцевого самоврядування, експертами та громадськими активістами.

Учасники у форматі практичної дискусії обміняються власним досвідом щодо просування реформ на локальному та національних рівнях, забезпечення гендерної рівності та підтримка верховенства права у перехідний період і в умовах конфлікту.

Другий день конференції набуде формату "світового кафе" і надасть можливість у неформальній атмосфері обговорити інноваційні ідеї щодо співпраці місцевої влади та громадськості, підвищення правової обізнаності та  зміцнення верховенства права на місцевому рівні.

До роботи конференції долучаться представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі Україні, Міністерства юстиції України, Верховної Ради України та офісу Академії Фольке Бернадотта у Стокгольмі та Києві, а також представники інших міжнародних організацій.

Окрім обміну досвідом локальних та національних реформ, учасники обговорять гендерну рівність та верховенство права у перехідний період і в умовах конфлікту. Другий день конференції набуде формату "світового кафе" і надасть можливість у неформальній атмосфері обговорити інноваційні ідеї щодо співпраці місцевої влади та громадськості, підвищення правової обізнаності та  зміцнення верховенства права на місцевому рівні.

Усіх зацікавлених у відвіданні та висвітленні конференції просимо звертатися до спеціаліста проекту Ольги Лучки: olya.luchka@gmail.com, тел.: 097 299 07 24.

Довідка: Проект "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні" реалізується шведським урядовим агентством Академією Фольке Бернадотта у 2014–2017 рр. за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (Sida). Метою проекту є підтримка зміцнення та інтеграції принципів верховенства права в сфері надання публічних послуг органами місцевого самоврядування в Україні. Проект поширює свою діяльність на 12 міст-партнерів в межах України і включає самооцінку верховенства права у місцевому самоврядуванні, підвищення спроможності місцевих органів влади та підтримку громадянського суспільства у підвищенні правової обізнаності.

www.ruleoflaw.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини