Конференція “Нетерпимість без відповідальності: мова ворожнечі та злочини ненависті в Україні”

У середу, 12 грудня, з 10:00 до 15:00 відбудеться конференція “Нетерпимість без відповідальності: мова ворожнечі та злочини ненависті в Україні”. 

Авторка ілюстрації: Євгенія Олійник

Захід присвячено розробленню пропозицій та рішень для влади щодо протидії поширенню злочинів ненависті та мови ворожнечі в Україні, врегулюванню ситуації на законодавчому рівні та у сфері його застосування, а також дискусії щодо необхідності обов’язкового включенню у процес освітніх закладів та просвіти української громадськості.  

Під час конференції експерти також презентують всебічний звіт "Злочини на ґрунті нетерпимості в Україні (2015-2018 роки)".  

Реєстрація обов'язкова. Про місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам. 

Детальна програма за посиланням.  

До участі у заході запрошені представники вразливих груп, які є жертвами поширення злочинів ненависті в Україні, громадські активісти та правозахисники, журналісти, представники української влади та партнери України з Європи та Північної Америки. 

Контактна особа:

Єлизавета Сокуренко, медіаменеджерка Центру інформації про права людини

+380 93 93 89 240 

ys@humanrights.org.ua  

Захід організовано Центром інформації про права людини та Правозахисним ЛГБТ Центром "Наш світ" за сприяння Фонду з прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів, Посольства Великої Британії у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини