Конкурс матеріалів про права людини, реформи та протидію корупції

Медійників Полтавської, Сумської та Черкаської областей запрошують взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів. Переможці у трьох номінаціях отримають по 150 доларів. Дедлайн - 30 квітня 2017 р.

Інститут аналітики та адвокації (ІАА) оголошує конкурс журналістських матеріалів. Ми відзначимо переможців у трьох номінаціях: "Найкраща журналістська робота про реформи на місцевому рівні", "Найкраща журналістська робота про питання толерантності" та "Найкраще журналістське розслідування корупційних проявів".

Детальні умови участі у конкурсі — у положенні за цим посиланням. Організатори просять обов’язково з ним ознайомитися перед тим, як реєструватися, щоб уникнути непорозумінь. Представники ІАА обіцяють дати відповіді на всі питання, які виникнуть у зв’язку з цим.

Призовий фонд становить 450 доларів США у гривневому еквіваленті за курсом у день обміну. Його розділять порівну між переможцями у трьох номінаціях.

Усі учасники конкурсу повинні зареєструватися через цю форму.

Подавати документи потрібно на електронну адресу iaa.ukraine@gmail.com з позначкою "Конкурс журналістських матеріалів — ФХ" до 30 квітня 2017 року включно.

Кожен матеріал, надісланий на пошту iaa.ukraine@gmail.com, має супроводжуватися короткою інформацією про автора (ПІБ, місце роботи, контактний телефон) та ЗМІ (блоґ, канал на Youtube) у довільній формі.

Надсилаючи нам матеріали, автори автоматично дають згоду на розміщення матеріалів на сайті ІАА та партнерських організацій з посиланням на автора, на сторінках соціальних мереж, у друкованих виданнях; використання поданих матеріалів з посиланням на автора у роботі ІАА.

Переможців визначить конкурсна комісія до 14 травня 2017 року, а оголосить і відзначить до 21 травня 2017.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини