Конкурс на посади директорів центрів безоплатної правової допомоги

З 13 березня до 30 квітня триватиме відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Конкурс буде проводитися відповідно до Порядку проведення конкурсу претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Оголошення про його проведення, кваліфікаційні вимоги до претендентів, а також форма он-лайн заявки для участі у конкурсі доступні на сайті.

Заявки на участь приймаються до 27 березня 2015 року включно. 

Відібрані претенденти будуть запрошені до столиці для проходження інтерв’ю. Воно проводитиметься комісією, склад якої формуватиметься за пропозиціями відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги. 

Порядок проведення конкурсу розроблено у співпраці з українсько-канадським проектом "Доступна та якісна правова допомога в Україні", що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, обговорено з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги і затверджено Координаційним центром з надання правової допомоги. 

Довідка:

Місцеві центри забезпечуватимуть організацію надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищеним громадянам у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях із 1 липня 2015 року, як це передбачено Законом  України "Про безоплатну правову допомогу". 

100 місцевих центрів безоплатної правової допомоги наближає цю послугу до кожної людини, насамперед соціально незахищених громадян. Зокрема, послугою користуватимуться малозабезпечені особи, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, ветерани війни (у тому числі учасники АТО із статусом учасника бойових дій). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: конкурс допомога директор Координаційний центр з надання безоплатної правової допомоги
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини