Конкурс на участь у тренінг-курсі з управління конфліктами

Громадська  організація "РЕОМ" в рамках проекту "Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!" оголошує набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах.

Курс складається з двох модулів (п’ять і чотири дні), логічно поєднаних між собою. Він спрямований на надання учасникам навичок аналізу та розуміння суті конфлікту та його суб’єктів: їх поведінки, мотивації та психології; на розвиток вмінь вирішувати та управляти конфліктами, медіації та базових тренерських навичок, щоб мати змогу поширювати отриманні під час тренінгів знання у своїх громадах.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох модулях курсу та після проходження навчання організують та проведуть одноденні міні-семінари у своїх громадах, поширюючи отриманні знання серед своїх оточуючих.

Перший модуль буде проведено 25–29 березня 2019 року у місті Краматорськ, другий відбудеться з 11 по 14 квітня (місце проведення уточнюється).

До участі запрошуються мешканці/ки східних регіонів України, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення/ запобігання внутрішніх конфліктів у своїх громадах, представники/ці громадських організацій, ВПО.

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 17 березня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено 18 березня 2019 року на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

Тренінг-курс Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини