Красноармійськ через бойові дії може лишитися без опалення

У місті на Донеччині пошкоджено електромережу, через це відсутнє водопостачання. Котельні відключатимуть залежно від ситуації. Школярі навчатимуться там, де є автономні котельні, або вдома.

Як пише "Інтерфакс Україна", через бойові дії Красноармійськ 26 січня лишився без водопостачання, повідомила у вівторок прес-служба Донецької облдержадміністрації з посиланням на інформацію комунального підприємства "Вода Донбасу".

Було пошкоджено лінії електромереж, що живлять насосну станцію Південно-Донбаського водогону. Ремонтні роботи планують почати сьогодні.

За даними обласної влади, без води поступово відключатимуть котельні, які не мають резервуарів, першими - №7 (центральна частина міста) і №5 (магазин "Південний"). Інші - залежно від ситуації.

Якщо температура знизиться до -15-16, закриватимуть школи та дошкільні заклади. У дитячих садках буде створено чергові групи, в школах - чергові класи для молодших учнів. Навчання 11-класників або проводитимуть на місцях, де є можливість опалювати класи, або збирати їх у тих школах, де є автономні вугільні котельні. Решта дітей навчатимуться дистанційно.

Воду підвозити поки що не планують, одна з причин - пошкоджені населенням влітку резервуари для води. Водночас лікарні міст Красноармійська та Родинського, геріатричний пансіонат працюватимуть у звичайному режимі за рахунок власних котельних і підвезення комунальниками очищеної води у достатній кількості. Надалі опалюватиметься і селище Шевченка. Вирішується питання переселенців, які перебувають у школі №6 - якщо приміщення опалюватись не буде, їх перевезуть до Родинської міської лікарні. Ситуація ускладнюється тим, що нові переселенці з зони бойових дій продовжують прибувати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: діти АТО Красноармійськ водопостачання опалення
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини