Кримські випускники можуть отримати українські дипломи

Кримським студентам, що отримали у 2014 році диплом на окупованій  території, можна отримати документ українського зразка. Ті, хто завершує навчання у 2015 році, мають для цього перевестися до українських вишів.

На офіційній сторінці Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва опубликовано інформацію щодо питань, актуальних для кримських випускників.

Зазначається, що всі випускники вишів, що у 2014 році отримали на окупованій території документ про вищу освіту зразка, не передбаченого законодавством України, мають можливість отримати такий самий документ, передбачений законодавством України. Для цього потрібно надіслати заяву та копії паспорта і документу про вищу освіту, отриманого на тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим на електронну адресу Міністерства освіти і науки України.

Також йдеться про те, що законодавством поки що не передбачено порядку та умов видачі документів про вищу освіту зразка, передбаченого законодавством України, студентам, які завершують навчання у 2015 році. Для отримання диплому, який буде дійсним в Україні та інших країнах світу, кримським студентам рекомендують переводитись до вишів інших регіонів України.

З вишів, розташованих на окупованій території, на материкову Україну студенти мають перевестися до 1 березня 2015 року. Законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" для абітурієнтів та тих, хто переводиться, передбачені бюджетні місця.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: освіта Міністерство освіти і науки вищий навчальний заклад диплом
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини