Кримський суд покарав активіста за українську символіку

За використання української символіки на акції до дня народження Тараса Шевченка сімферопольський суд призначив активісту Вільдару Шукурджиєву 40 годин громадських робіт.

Як повідомляє "Центр журналістських розслідувань", Залізничний районний суд Сімферополя визнав винним одного з учасників шевченківської акції Вільдара Шукурджиєва у використанні під час заходу забороненої символіки, не зазначеної у заявці на проведення мітингу. Нагадаємо, активіст тримав у руках прапор України.

Шукурджиєву призначили 40 годин громадських робіт.

Засідання суду тривало кілька годин. Журналістів до зали не пустили.

"Оскаржувати рішення суду я не буду. Суддя, насправді, призначила максимально м'яке покарання з можливих", - сказав Шукурджіев.

Нагадаємо, у Сімферополі 9 березня після акції, присвяченої дню народження українського поета і художника Тараса Шевченка, були затримані троє активістів - Вільдар Шукурджиєв, Олександр Кравченко та організатор акції Леонід Кузьмін. Їх звинувачують у порушенні порядку проведення мітингу - демонстрації української символіки, яка не була зазначена у заявці на проведення заходу. Також стало відомо, що Леоніда Кузьміна після участі в акції звільнили зі школи, де він працював учителем історії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: громадські роботи акція Тарас Шевченко Вільдар Шукурджиєв Залізничний районний суд Сімферополя
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини