Круглий стіл "Міфи та реальність. Що передбачено державним бюджетом 2018 для забезпечення прав ВПО?"

07 грудня 2017 р. о 14:30 у Комітеті Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за адресою вул. Садова 3-а (кім. 416) м. Київ, відбудеться фахова дискусія у рамках круглого столу "Міфи та реальність. Що передбачено державним бюджетом 2018 для забезпечення прав ВПО?".

Під час заходу правозахисники БФ "Право на Захист", які діють в інтересах внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та з метою захисту їх прав та основоположних свобод, спільно з Міжфракційним депутатським об’єднанням "Парламентська платформа майбутнього Донбасу", дискутуватимуть про останні зміни у законодавстві та поділяться унікальним досвідом вирішення проблем переселенців. 

Фахівці обговорюватимуть проблеми доступу ВПО до базових соціально-економічних прав,  труднощі інтеграції у нові громади та перспективи фінансування соціальних проектів у наступному році.

Також юристи БФ "Право на захист" презентуватимуть аналіз Проекту державного бюджету на 2018 рік (№7000) у контексті забезпечення прав і потреб ВПО.

Учасники:

Народні депутати України, які входять до Міжфракційного депутатського об’єднання "Парламентська платформа майбутнього Донбасу"; правозахисники БФ "Право на захист" та інших неурядових громадських організацій.  

Запрошуємо до спілкування та обговорення вищезазначених питань.

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ. 

Акредитація обов’язкова на a.lysenko@r2p.org.ua . 

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (093) 025 63 88 або електронною поштою: a.lysenko@r2p.org.ua (Антон Лисенко).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини