Круглий стіл “Що заважає запуску Державного бюро розслідувань?”

Запрошуємо Вас долучитися до круглого столу на тему “Що заважає запуску Державного бюро розслідувань?”, який відбудеться 13 липня (п'ятниця) 2018 року з 14:00 до 16:00 за адресою: вул. Грушевського, 18/2, зал 11 (приміщення Апарату Верховної Ради України).

Круглий стіл буде присвячений проблемам, що стоять на заваді ефективній роботі ДБР та шляхам їх розв’язання.

Організатори заходу – Міжфракційне депутатське об’єднання “Правозахисна коаліція” спільно з Асоціацією УМДПЛ та ГО “Правозахисна Ініціатива”.

У круглому столі візьмуть участь народні депутати України, керівництво Державного бюро розслідувань, представники Генеральної прокуратури України та члени конкурсних комісій з відбору кадрів ДБР, експерти від громадськості та інші учасники. 

Відповідно до Стратегії розвитку Державного бюро розслідувань та намірів його очільника Романа Труби, ДБР має розпочати роботу 1 вересня 2018 року. Наразі в ДБР працює лише 11 осіб, а на інші посади півторатисячного штату тривають конкурси.

Верховна Рада України так і не ухвалила пакет законодавчих змін, які необхідні для повноцінного запуску Бюро. Існує низка проблем, що зроблять його роботу низькоефективною, а повноваження обмеженими. Цього недостатньо для початку боротьби з безкарністю правоохоронців, суддів та чиновників, яку так очікують громадянське суспільство та міжнародні партнери.

1 вересня в умовах відсутності злагодженої та ефективної взаємодії як керівництва ДБР, Генеральної прокуратури, так і народних депутатів ми отримаємо низькоефективний орган, який може стати заручником політичних баталій.

Під час круглого столу організатори представлять полісі-бріф (аналітичне видання) зі шляхами виходів із ситуації, що склалась.

Вхід ЗМІ за акредитаційними картками Верховної Ради України.

Реєстрація учасників круглого столу до 13:00 12 липня (четвер) за електронною формою.

Довідково: МФО “Правозахисна коаліція” створено 16 січня 2018 року. До його складу входить 16 народних депутатів. Метою діяльності міжфракційного депутатського об’єднання визначаємо утвердження верховенства права, підтримку забезпечення прав і свобод людини і громадянина. Стратегічним партнером МФО є Громадська організація “Правозахисна Ініціатива”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини