Лише 2% людей з інвалідністю в Україні займаються спортом

Усього 2% людей з інвалідністю в Україні займаються спортом. 

Про це повідомила  директорка Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України Ірина Когут

Ірина Когут

"За офіційними даними, який надає Український центр з фізичної культури та спорту людей з івалідністю "Інваспорт", до фізкультурно-спортивної роботи та оздоровлення залучено більше 2% від загальної кількості в Україні людей з інвалідністю", - цитує професорку кореспондент Центру інформації про права людини.

За її словами, такі дані суперечать успішності людей з інвалідністю у міжнародних змаганнях. 

а Паралімпійських іграх 2016 року у Ріо, завоювавши 117 медалей, наші громадяни посіли почесне третє місце серед 170 країн-учасниць. Не менш вдало наші спортсмени виступають на Дефлімпійських іграх для нечуючих людей. У 2017 році спортсмени на цих іграх, завоювавши 99 медалей, посіли друге місце серед 90 країн-учасниць", — сказала вона 2 листопада під час круглого столу у Верховній Раді "Право на освіту дітей з особливими освітніми потребами: проблеми законодавчого регулювання". 

юди з інвалідністю дуже часто не мають можливості вийти з будинків і просуватись вільно, не говорячи про те, щоб потрапляти на спортивні об’єкти", — резюмує Ірина Когут.

Нагадаємо, минулого року львів’янин із ДЦП, якому двічі відмовили займатися у спортцентрі "Sport Life", домігся перевірки усіх спортивних закладів на доступність для маломобільних людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Дефлімпіада спорт інвалідність паралімпійці
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини