Литовські активісти вимагають від Amazon вилучити товари з радянською символікою

Литовські активісти домагаються вилучення з продажу товарів із радянською символікою, які продаються через інтернет-сервіс Amazon.

Про це повідомляє видання Delfi.

Автор ініціативи Гедрюс Сакалаускас закликав жителів Литви, а також інших користувачів об'єднатися і висловити свою думку щодо неприпустимості торгівлі речами з радянською символікою.

У коментарі виданню він розповів, що під час акції активісти залишають на Facebook-сторінці Amazon питання, чи впевнені вони в тому, що зробили правильний вибір, із хештегом #WhyNotSwastika. За його словами, акція була ініційована в Литві, до неї вже приєдналися Естонія, Латвія, Польща, Чехія, Словаччина, Україна, Грузія та Вірменія.

Раніше литовські активісти змусили вилучити з продажу майки з радянською символікою американську мережу Walmart і німецьку компанію Adidas.

Зокрема, посол Литви у США Роландас Кріщюнас звертався до керівництва Walmart із проханням відкликати з продажу товари з радянською символікою. У листі він вказав, що після того, як СРСР окупував Литву, "сотні тисяч наших громадян були вбиті, заслані, замучені, зґвалтовані, були розділені сім'ї".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: репресії СРСР Радянський Союз тоталітаризм СРСР Литва
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини