Луганська прокуратура розслідує справу про трансляцію російських каналів

Провадження розпочато за фактом сприяння терористичній діяльності "ЛНР".

Як повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області, прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому 21 січня слідчим відділом УСБУ в Луганській області за фактом сприяння діяльності терористичної організації керівництвом Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

Встановлено, що раніше захоплена у Луганську представниками "ЛНР" зазначена філія, використовуючи український радіочастотний ресурс, транслює 16 російських телеканалів, зокрема "1 канал Всемирная сеть", "Россия 24", "LifeNews", "Россия 1" та місцевий телеканал "ДТРК ЛНР "Луганск 24".

"В ефірі цих телеканалів регулярно розміщуються матеріали, які створюють позитивне враження про терористичну діяльність "ЛНР" і так званої "Армії Південного Сходу", дискредитують сили АТО, діяльність Збройних Сил України та правоохоронних органів в очах громадськості, формують ідеологічне підґрунтя для поширення в регіоні терористичних та екстремістських поглядів", - зазначено у повідомленні прес-служби прокуратури.

Нагадаємо, співробітники Слідчого комітету Російської Федерації та Центру з протидії екстремізму і тероризму вчора проводили обшук на кримськотатарському телеканалі АТР у Сімферополі. Журналісти каналу повідомили, що росіян цікавила інформація про події 26-27 лютого 2014 року, коли біля Кримського парламенту відбувався мітинг кримських татар, а потім Раду міністрів і Верховну раду Криму було захоплено проросійськими силами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: ЛНР Луганськ трансляція прокуратура тероризм
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини