Майстер-клас від всесвітньо відомого фотографа Джозефа Сивенького

Фотографія творить дива. Тим більше, якщо вона якісна.  Одним фото можна розказати історію людини, викликати сміх чи сльози, закликати до дій, зупиняти конфлікти.

Ви теж хочете навчитись розповідати історії фотографіями? Тоді цей майстер-клас для вас.

Центр інформації про права людини пропонує PR-менеджерам та активістам правозахисних організацій відвідати майстер-клас всесвітньо відомого американського фотографа Джозефа Сивенького*.

Тренінг відбудеться 15 червня 2012 року в м. Києві (про місце проведення будуть повідомлені відібрані учасники тренінгу).

Час: з 18 до 20 год.

Особливо наголошуємо: не обов’язково мати професійний фотоапарат. Мобільні з камерами теж згодяться :)

З собою на флешці необхідно мати до 20 фото (приклади своїх робіт).

Для того, аби взяти участь в майстер-класі, заповніть анкету. Аби ваші шанси потрапити на захід збільшились, вкажіть детальніше про вашу ПРАВОЗАХИСНУ діяльність (чи як ви готові допомогти правозахисникам в їх діяльності).

Анкету відправляйте за адресою: nerd.marina@gmail.com

Контактна особа: Марина Говорухіна 050 612 00 20

*Фото Джозефа з'явилися в різних виданнях, таких як The New York Times, The New York Times Magazine, Conde Nast Portfolio, GQ, Time, Newsweek, The New Yorker і багато інших.

Фотографії Джозефа були виставлені в багатьох галереях і музеях, включаючи George Eastman House, Музей де l'Elysée в Лозанні, Швейцарія, Les Rencontres d'Arles в Арль, Франція, Річард Б. Рассел офісна будівля Сенату у Вашингтоні, округ Колумбія, і організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку.

Детальніше про нього можна прочитати ТУТ 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини