Майстерня молодіжної демократії для активних громадян з Луганської області

На Майстерню молодіжної демократії запрошується молодь з Луганської області віком від 16 до 25 років. Дедлайн – 13 січня 2019 року.

Запрошуємо активну молодь з Луганської області до участі в Майстерні молодіжної демократії, яка відбудеться у Вінницькій області з 27 по 31 січня 2019 року. Для учасників та учасниць ми готуємо особливу, насичену програму, адже Майстерня відбуватиметься під час Фестивалю Партисипативної Демократії.

На Майстерню молодіжної демократії запрошується молодь з Луганської області віком від 16 до 25 років. Перевага надається молоді до 18 років, яка проживає в малих населених пунктах.

Для участі в Майстерні потрібно заповнити анкету за посиланням до 13 січня 2019 року. Ті, хто пройде відбір, отримають можливість на практиці ознайомитися з різними формами та методами впливу молоді на життя своїх громад та залучення молоді до процесу розроблення та ухвалення рішень. Своїм досвідом поділяться громадські діячі та активістки зі всієї України, які впливають на громаду та формують її.

Крім цього, учасники/ці зустрінуться з молодими активістками, лідерами думок та підприємцями, зможуть вивчити міжнародний досвід молодіжної партисипації та проведуть незабутні п'ять днів у колі друзів. Вони детальніше дізнаються про державні та міжнародні молодіжні програми, отримають консультації від фахівців про можливості навчання в кращих ВНЗ України та за кордоном. Також молодь відвідає органи місцевого самоврядування, громадські організації та молодіжні центри для вивчення їх впливу на життя громади.

У вечірній час на учасників/ць чекає перегляд та обговорення фільмів, прогулянки вечірнім містом, неформальне спілкування під час спільних культурних вечорів. Майстерня – це чудова нагода познайомитися ближче між собою, поділитися власним досвідом і отримати нові знання у дружній невимушеній атмосфері.

Майстерню молодіжної демократії організовано Молодіжною організацією “СТАН” у межах програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”, яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Відібраним учасникам та учасницям організатори забезпечують проживання та харчування, компенсують проїзд в обидва кінці за наявності проїзних документів. Найбільш активні випускники Майстерні отримають можливість брати участь в інших компонентах програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні” – у таборах, тренінгах, діалогових заходах між молоддю та владою, а також у міжнародному візиті в одну з країн ЄС.

Учасники та учасниці, що пройшли відбір, отримають підтвердження про участь на свої електронні скриньки до 15 січня 2019 року.

Контактна особа: Сінькевич Юлія (095 806 9610).

Група для комунікації в Telegram.

Як відбулися попередні Майстерні ви можете дізнатися за посиланнями:

– Ефективні практики взаємодії суспільства, бізнесу і влади презентували для луганської молоді у Тернополі.

– В Івано-Франківську молодь Луганщини вчилася, як активізувати громаду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини