Міжнародна фотовиставка People. Places. Processes.

10 липня о 18:30 у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття міжнародної фотовиставки People. Places. Processes.

7 фотомитців із країн Східного партнерства продемонструють власне бачення прав людини, проблем дискримінації, соціальної справедливості, корупції та бідності. Ці гострі проблеми єднають громадян, збирають багатотисячні демонстрації, формують світогляд сучасної людини.

“У кожній роботі митці прагнуть передати один простий і зрозумілий  меседж щодо соціальних проблем, які існують у кожній і усіх країнах одночасно. Усе те, що показано на фото 一 місця, люди чи події, 一 усе апелює до тем свободи самовираження, соціальної справедливості та соціальної рівності. Ці три питання не є суто політичними. Усе це відбувається просто зараз, оточує нас, проникає у наше повсякдення, кидає виклики. Ці події формують з нас особистостей, вчать нас бути іншими і бути сильнішими, а також виховують нас як частину суспільства. І саме ці теми розкривають автори у своїх роботах. Впевнена, що виставка викличе у глядачів відчуття співпережиття, розуміння та солідарності, а також дозволить подивитись на старі проблеми під новим кутом”, 一 пояснює кураторка Ольга Алєшка.

Куратори виставки:

  • Ліліт Макунц, Міністр культури Вірменії
  • Ольга Алєшка, Дослідницький центр EAST, науковий співробітник (Білорусь/Польща)

Автори робіт:

Рамін Мазур 一 Республіка Молдова

Кароліна Дутка 一 Республіка Молдова

Нарек Алексанян 一 Вірменія

Діна Оганова 一 Грузія

Георгій Гогуа 一 Грузія

Алєксандр Саєнко 一 Білорусь

Еміне Зіятдінова 一 Україна 

Виставка проходитиме до 15 липня. 

Участь у відкритті 10 липня безкоштовна за умови попередньої реєстрації. На відкритті відбудеться дискусія з митцями, політиками та експертами щодо взаємозв’язків між сучасним мистецтвом, соціальними та політичними процесами в Східній Європі; театр імпровізацій "Поза часом" представить перфоманс за мотивами однієї з фоторобіт.

Реєстрація гостей за посиланням: https://goo.gl/forms/oYcKyQhivw0MTAt63

Реєстрація журналістів за посиланням: https://goo.gl/forms/Z3orVtUR88OTXGOE2  

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини