Міжнародна наукова конференція "Пост-конфліктне правосуддя в Україні"

Українська Гельсінська спілка з прав людини, Європейське товариство міжнародного права і Українська асоціація міжнародного права повідомляють про проведення спільної міжнародної конференції “Постконфліктне правосуддя в Україні”.

Конференція відбудеться в Києві 26-27 травня 2017 року.

Більше п’ятдесяти авторитетних вчених і експертів будуть дискутувати про втілення стандартів міжнародного права в галузі прав людини і міжнародного гуманітарного права під час і після збройного конфлікту; використання механізмів пост-конфліктного правосуддя для "гібридних" збройних конфліктів; позитивні зобов’язання держави за міжнародним кримінальним правом; роль міжнародних судових органів; комісії зі встановлення істини; амністії; процес пост-конфліктного примирення; відшкодування шкоди жертвам збройних конфліктів тощо.

В ході заходу будуть представлені останні іноземні та вітчизняні видання, пов’язані з темою.

Не прогайте можливості приєднатися до цього непересічного заходу! Детальна програма буде оприлюднена найближчим часом.

Робоча мова – англійська.

 Для участі у конференції необхідно до 25.04.2017 заповнити електронну реєстраційну форму за цим посиланням

Учасники заходу будуть відібрані за критеріями їхньої особистої вмотивованості участі на конференції та відповідності тематики їхнім професійним/науковим інтересам.

Організатори забезпечують харчування учасників та роздаткові матеріали. Витрати на проживання та проїзд покриваються учасниками самостійно.

Контактна електронна пошта Оргкомітету: esil_kyivconference@yahoo.com

Цей захід проводиться в рамках проекту "Права людини в дії", який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини