Міжнародний проект "Зневажений геноцид"

Український центр вивчення історії Голокосту та Освітня ініціатива з роботи заради миру проводять набір у Міжнародний проект "Зневажений геноцид". Дедлайн – 31 липня 2018 року.

Центральною складовою проекту є спільна поїздка по Україні, в якій візьмуть 10 учасників – по п‘ять з Німеччини та України. Передбачається пропорційна кількість ромів та неромів з обох країн. Освітня подорож триватиме 31 серпня – 9 вересня 2018 року.

Учасники проекту братимуть інтерв’ю у свідків подій, відвідають місця масової загибелі ромів та зустрінуться з місцевими громадськими активістами.

Участь у подорожі безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд до початкового пункту поїздки, організовують транспорт для поїздки по запланованих місцях та проживання. Окрім того, виділяються кошти на харчування та забезпечуємо перекладачів.

Заявки можна надсилати у довільній формі до 31 липня 2018 року.

Заявки на участь у подорожі просимо надсилати українською координатору проекту Михайлу Тяглому на ел. адресу: mikhail.tyaglyy@gmail.com.

Більш докладну інформацію можна знайти в додатку. 

Український центр вивчення історії Голокосту є неурядовою громадською організацією. Темами наукових досліджень є регіональні особливості Голокосту на теренах України, нацистська ідеологія та механізми її реалізації, проблеми антисемітизму та заперечення Голокосту, компаративні дослідження Голокосту та інших геноцидів. У рамках педагогічної діяльності Центр консультує викладачів історії Голокосту в середніх та вищих навчальних закладах України, сприяє створенню та поширенню освітніх програм та підручників, проводить конкурси учнівських та студентських робіт. 

Український центр вивчення історії Голокосту

mikhail.tyaglyy@gmail.com

(044) 285-90-30

http://www.genocideagainstroma.org/

 http://www.holocaust.kiev.ua/news/news1.htm

Київ, 01011, вул. Кутузова, 8, кім. 109

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини